İlişkisini öğrenen oğlunu kendi elleriyle öldürdü

iliskisini-ogrenen-oglunu-kendi-elleriyle-oldurdu-video
Dünya kayınpederiyle ilişki yaşadığını öğrenen oğlunu öldüren anneyi konuşuyor. Sicilya Adası’nda yaşayan Veronica Panarello adlı İtalyan bir kadın, kayınpederiyle ilişki yaşadığını öğrendiği için sekiz yaşındaki oğlu Loris Stival’i elektrik kablosuyla boğarak öldürdü. Polis, küçük çocuğun cansız bedenini bir kanal kenarında terk edilmiş halde buldu. Oğlunu kasten öldürmekle suçlanan Panarello kendini savunarak, sekiz yaşındaki küçük çocuğu okula bıraktığını fakat çıkış saatinde oğlunu almaya gittiğinde onu bulamadığını, çocuğu başkalarının kaçırdığından şüphelendiğini ifade etti.

iliskisini-ogrenen-oglunu-kendi-elleriyle-oldurdu-ilginc

Yasak aşk yaşayan anne oğlunu öldürmekten 30 yıl yatabilir

Okuldaki güvenlik kameralarındaki kayıtları inceleyen İtalyan polisi; görüntülerin Panarello’nun anlattıklarını desteklemediğini ve kadınının yalan söylediğini belirtti. Panarello, sekiz yaşındaki oğlunu kasten öldürmek ve cesedini saklamak suçlarından 30 sene hapis cezasıyla yargılanıyor.

iliskisini-ogrenen-oglunu-kendi-elleriyle-oldurdu

İlişkiyi kabul etti suçu kayınpederine attı

Polise yalan ifade veren Panarella, sonradan oğlunun öldürüldüğünü itiraf etti ve bu cinayetin asıl sorumlusunun kocasının babası Andrea Stival olduğunu iddia etti.

Yorumunuzu yazın