Ah Kalbim En Son Bölüm | Kanal 7’nin Hint Dizisi Full – İzle

ah kalbim 28.bolum 29. bolum fragman izle

Merhaba saygıdeğer dizi izleyicisi. Şimdi size herkesi peşinden sürükleyen hint dizisi ah Kalbim dizisinden bahsedeceğiz. Hayır hayır bahsetmeyeceğiz onun tüm en son bölümlerini huzuruna getireceğiz. evet yanlış duymadın, en son bölüm fragmanları ve son bölümlerin full versiyonlarını artık bu sitede izleyeceksiniz. İnanmıyorsanız aşağıdaki videolara bak. ah kalbim 44. bölüm ah kalbim son bölüm ve fragmanları. Hatta sitemizde Türkiye’de henüz yayınlanmamış gelecek bölümlerin bile izleyebileceksiniz.  Ah Kalbim 45. bölüm kanal 7 izle. Ah kalbim 46. bölüm hazırlanınca aşağıda full izleyebilirsiniz.

Ah Kalbim 46. Bölüm Full İzle ttüm fragmanı – Kanal 7 Hint dizisi

Ah Kalbim 46. bölümde neler olacak – Kanal 7 Ah Kalbim izle:

Ah Kalbim’de bu akşam Abhi, Pragya’nın düğününü yarıda keser ve her şeyin bir oyun olduğunu söyler. Pragya’nın masum olduğunu ve ona tuzak kurulduğunu anlatan Abhi, Pragya’dan özür diler.

Pragya ve Suresh’in düğünü devam ederken Abhi’ye bir zarf gelir. Tanu ve Aliya da aynı anda telefonlarına gelen mesajla paniğe kapılır. Mesajda gerçeklerin gün yüzüne çıkacağı yazmaktadır. Aliya sükunetini korusa da Tanu korkmaya başlar. Pragya ise düğün ritüellerini yaparken Abhi’nin acımasızlığı karşısında üzgündür.

Ah Kalbim Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi
Ah Kalbim Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi

Abhi ise son anda herkesi şaşırtan bir hamle yapar ve düğünü böler. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken Abhi, Pragya’nın suçsuz olduğunu bildiğini fakat ona bu tuzağı kimin hazırladığını bulmak için böyle bir oyun oynadığını söyler. Tanu ve Aliya gerçeklerin ortaya çıkmasından korkar. Abhi, Pragya’ya bu tuzağı kuranın Aliya olduğunu söyleyince herkes şok olur. Abhi Pragya’dan özür diler ve ona sarılır.

Ah Kalbim 45. Bölüm full fragman izle – Kanal 7

Ah kalbim dizisinde 45. bölümde neler oluyor okuyun

Ah Kalbim’de bu akşam Pragya Suresh’le evlenmemek için intihar etmeye kalkışır. Onun bu düşüncesini öğrenen Abhi, her yerde onu arar ve köprüden atlamak üzereyken bulur.

Sarla Pragya’nın düştüğü durumlardan dolayı çok rahatsız olur ve Suresh’ten hesap sormak ister. Suresh bu evliliğe mecbur olduklarını söyler. Soluğu Abhi’nin evinde alan Sarla Abhi’ye öfkesini kusar. Abhi ise intikamın verdiği mutlulukla düğün hazırlıklarını tamamlar. Nikah için Pragya’yı çağıran Abhi onun odada olmadığını görünce şok olur.

Ah Kalbim 45. Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi
Ah Kalbim 45. Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi

Her yerde Pragya’yı arayan Abhi onu bulamaz. Pragya Abhi’nin yaptıklarına dayanamaz ve intihar etmeye karar verir. Purab Pragya’nın intihar etmek istediğini söyleyince Abhi ne yapacağını şaşırır. Köprüden atlamak üzereyken Abhi tarafından kurtarılan Pragya bundan sonra ne yapacak?

Ah Kalbim 44. bölüm Full Fragman İzle – Kanal 7 Hint dizisi

Ah Kalbim 44. Bölümde Bakın Neler Olacak

Sarla Pragya’nın geleceğinden endişe ederken Bülbül Pragya’nın normal hayata dönmesi için yardımcı olacağını söyleyerek ona moral vermeye çalışır. Pragya Abhi’nin evinden ayrılmak üzereyken Abhi onu durdurur ve Suresh’le evlenmesi şartıyla evden ayrılabileceğini söyler. Abhi’nin söylediklerini anlamlandıramayan Pragya bu şartı reddeder. Fakat Abhi Suresh’le evlenmediği takdirde görüntüleri basına sızdıracağını söyleyerek Pragya’yı tehdit eder. Pragya Abhi’nin şartını kabul etmek zorunda kalır. Öte yandan Suresh’le de konuşan Abhi onu ikna eder. Sarla ise kızının neden fikir değiştirdiğini anlayamaz. Pragya büyük bir çıkmazın içerisine sürüklenirken Abhi Pragya ve Suresh’in düğünü için hazırlıklara başlar.

İşte Ah Kalbim dizisinin 43. son bölüm fragmanı ve full videosu – kanal 7

 

Ah Kalbim 43. Bölümde Neler Olacak – Hikayesi, Senaryosu

Pragya Suresh’le olan görüntülerinin Abhi’nin kariyerini olumsuz etkileyeceğini düşünür ve ondan boşanmaya karar verir. Abhi’nin kendisini durduracağını zanneden Pragya Abhi’nin sevindiğini görünce yıkılır. Pragya eşyalarını toplamaya başlar. Tanu ve Aliya bu haberi öğrenince sevinç çığlıkları atar. Bülbül ise boşanma haberini öğrenince ablasının yanına koşar. Purab ve Bülbül onların ayrılmasına çok üzülür. Öte yandan Abhi Aliya ve Tanu’yla birlikte kutlama yapmaya başlar. Boşanma avukatının gelmesiyle iyice kahrolan Pragya maddi bir talebi olmadığını belirtir.

Ah kalbim dizisi son bölüm izle - kanal 7 hint dizisi
Ah kalbim dizisi son bölüm izle – kanal 7 hint dizisi

Aliya ise bunun ucuz bir oyun olduğunu söyler Pragya’yı küçük düşürmeye çalışır. Tüm işlemler tamamlandığında Pragya evden ayrılmak için harekete geçer.

Ah Kalbim 42. ve 43. Yeni Son Bölümü İzle – Kanal 7 Hint dizisi

Ah Kalbim 42. Bölümünde neler olacak – Kanal 7 Hint dizisi İzle

Aşkın ve nefretin bir arada olduğu Ah Kalbim’de bu akşam Tanu Pragya’nın elindeki delilleri yok eder. Abhi ise Pragya’ya verdiği sürenin dolmak üzere olduğunu ve Pragya’yı kovacağını belirtir.

Pragya kendisini aklamak için bulduğu CD’yi Tanu’ya kaptırır. Tanu ise eline geçen bu fırsatı değerlendirerek Pragya’nın evden kovulması için tüm delilleri yok eder.

Ah Kalbim Son bölümü izle- kanal 7 hint dizisi full fragman izle.
Ah Kalbim Son bölümü izle- kanal 7 hint dizisi full fragman izle.

Aliya da Abhi’yi Pragya’yı kötülemeye başlar. Pragya’nın kötü bir şey yapmayacağını düşünen büyükanne Pragya ile görüşmek ister. Tanu bu görüşmeye engel olmak için uğraşır fakat Pragya onu tehdit ederek geri püskürtür. Abhi ise Purab ile görüşerek zamanın daraldığını ve Pragya’nın hala suçlu olduğunu belirtir. CD’nin başkasının eline geçtiğini anlayan Purab, Pragya’ya yardım edebilecek mi?

Ah Kalbim 41. Bölüm ve 42. son Bölüm – kanal 7 hint dizi full izle

Ah Kalbim Dizisinin 41. Son Yeni bölümünde neler oluyor öğrenin:

Ah Kalbim Son yeni bölümünü izlemeden önce hikayesini öğren. Pragya suçsuzluğunu ispat etmek için Suresh ile birlikte delil aramaya başlar. Onların bu çabasını ve kocasına olan desteklerini gören Mitali, Abhi’ye her şeyi anlatacağını söyler. Bunu duyan Pragya kendisine tuzak kurulduğunu anlatmak için tüm aileyi toplar. Mitali ilk olarak bu videonun kurgu olduğunu ve evin içinden birisi tarafından hazırlandığını itiraf eder. Pragya’nın yanına gidip özür diler.

Ah Kalbim son yeni bölüm ve fragman full izle kanal 7 hint dizisi
Ah Kalbim son yeni bölüm ve fragman full izle kanal 7 hint dizisi

Fakat Pragya’yı zor duruma düşürmek isteyen Mitali daha sonra Abhi’ye gidip tüm anlattıklarını inkar eder. Duydukları karşısında iyice öfkelenen Abhi, Pragya’nın yanına gider ve kendini aklaması için ona süre verir. Pragya ise bulduğu delilleri Mitali yüzünden kaybeder.

Ah Kalbim 40. Bölüm ve 41. Bölüm full izle – kanal 7 hint dizisi

Ah Kalbim dizisinde 40. bölüm son yeni bölümde ne oluyor konusu aşağıda:

Pragya Aliya’nın kendisine attığı iftiranın ardından annesinin evine gitmeye karar verir. Bavuluyla kapıya doğru ilerlerken Abhi onun yanına gelir ve bu gece de evde kalmasını ve büyükanneye anlatılabilir bir hikaye hazırlaması için süre verir. Aliya Tanu ile konuşarak bu fırsatı iyi değerlendirmesini ve hem büyükanneyi hem de Abhi’yi kazanmasını ister. Tanu Pragya’nın Abhi tarafından tekrar eve getirildiğini görünce şoka girer. Büyükanne ise olanları öğrenir ve duyduklarına inanamaz. Abhi ve Pragya’ya kızan büyükanne bir anda fenalaşır ve yere yığılır.

Ah Kalbim 38. bölümü Full İzle – Kanal 7 Hint dizisi fragman

 

Ah Kalbim 37. Bölüm Kanal 7 – İzle

Ah Kalbim dizisinin 37. bölümünde ne oluyor – izle

Tanu bir reklam çekimi için ajansa gider. Çekimler esnasında karşısında Pragya olduğunu hayal eden Tanu, rol arkadaşına tokat atar. Bunun üzerine yapımcı Tanu’ya Abhi sayesinde işi aldığını ama artık Abhi evli olduğu için kendisiyle çalışmayacağını bildirir. Tanu’nun yerine seçilen isim ise Pragya’dır. Bunu öğrenen Tanu iyice öfkelenir. Abhi’nin yanına giden Tanu onunla evlenmek istediğini söyler. Fakat Abhi büyükannesinin Pragya’ya çok alıştığını ve ondan ayrılmayacağını söyleyince Tanu yıkılır. Pragya ise annesini ziyarete gider. Pragya evliliğinde çok mutlu olduğunu ve Abhi’yi çok sevdiğini söyleyince Sarla çok sevinir. Abhi’ye büyük minnet duyan Sarla ona artık bambaşka bir gözle bakar.

Ah Kalbim 36. Bölüm Full ve Fragman – İzle Kanal 7 Hint Dizisi

36. ve 37. Bölümde neler olacak? Ah Kalbim – Kanal 7 – izle

Pragya kendisine yardım eden Abhi’nin iyiliği için oruç tutmak ister. Fakat Tanu, Pragya’nın yemeklerine gizlice baharat katar. Buna rağmen yemeğini yiyen Pragya fenalaşır. Abhi ise onu bu halde görünce ne olduğunu anlayamaz. Büyükanne Pragya’nın oruç tuttuğunu söyleyince Abhi şaşırır. Pragya’nın övülmesinden rahatsız olan Aliya Tanu’nun da oruçlu olduğunu söyler. Fakat açlığa dayanamayan Tanu gizlice yemek yemeye çalışırken Abhi’ye yakalanır. Aliya ise yemek yiyenin kendisi olduğunu söyler ve Tanu’yu kurtarır. Yedikleri yüzünden kendini kötü hisseden Pragya bayılır. Abhi onu uyandırmak için su içirmeye çalışır ve böylece orucunu açmasını sağlar. Bunu gören Tanu kıskançlık krizine girer.

Ah Kalbim dizisinin 35. Bölüm Full ve Fragmanı izle – Kanal 7

Ah Kalbim Dizisinin 34. bölümünde ne oluyor neler olacak – izle Kanal 7

Abhi polislere saldırdığı için gözaltına alınır. Pragya Abhi’yi kurtarmak için Purab’tan yardım ister. Purab avukatlarla görüşür ve hukuki süreci başlatır. Aliya ise abisinin hapse girmesinden Pragya’yı sorumlu tutar. Öte yandan Tanu, Pragya’nın Abhi’yi kurtarmak için yaptıklarını dinler ve Pragya’nın delillerini çalar. Amacı, Pragya’yı küçük düşürüp Abhi’nin güvenini kazanmak olan Tanu, kendi telefonuna aktardığı delillerle Abhi’yi kurtarır. Abhi konağa geldiğinde gazeteciler etrafını sarar. Her zaman mazlumun yanında olacağını belirten Abhi Pragya’nın yanına gelir. Bunu gören büyükanne ise torunu ve geliniyle gurur duyar.

Ah Kalbim dizisinin 34. Bölüm Full ve Fragmanı – Kanal 7 Hint İzle

Ah Kalbim Dizisinin 34. bölümünde ne oluyor neler olacak – izle Kanal 7

Ah Kalbim’de bu akşam Aliya, Sarla’nın düğün salonu için yıkım kararı çıkmıştır. Bunu öğrenen Pragya Abhi’den yardım ister. Abhi ise tüm gücüyle Pragya ve ailesinin yanındaki yerini alır. Sarla düğün salonunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Annesinin bin bir emekle kurduğu düzenini kaybetmesini istemeyen Pragya Abhi’den kendilerine yardım etmesini ister. Abhi ilk olarak polis memurlarının yanına giderek onların yanındaymış gibi görünür. Bunu gören Pragya daha çok yıkılır. Fakat Abhi’nin planı başkadır. Birden salonun önündeki Pragya ve ailesinin yanına geçen Abhi, görevlileri tehdit eder. Pragya ise aşık olduğu adamın kendileri için siper olmasından dolayı çok mutlu olur. Görevlilerin Sarla ve ailesine hakaret etmesine dayanamayan Abhi bir görevliyi döver. Polisler kendisine müdahale edince onlara da saldıran Abhi, karakola götürülür.

Ah Kalbim dizisi 33. Son Bölüm ve Fragmanı – Kanal 7 Hint İzle

Ah Kalbim 33. son bölümde neler oluyor olacak?

Büyükannenin verdiği davet tüm aileyi bir araya toplar. Davetliler arasında Purab’ı gören Abhi onun kardeşine yaptıklarından dolayı hala öfkelidir. Purab’a hakaret etmeye başlayan Abhi hırsını alamaz ve Purab’ı döver. Büyükanne ise Purab’ın Aliya ile mutlu olamayacağını Bülbül ile evlenmesinin daha doğru olduğunu söyleyerek onu durdurur. Aliya yine kötülük peşindedir. Pragya’ya zarar vermek isteyen Aliya kutlama sırasında kullanılan maytapların Pragya’ya atılmasını sağlar. Ayağından yaralanan Pragya korkudan bayılır. Onu o halde gören Abhi ise oldukça endişelenerek Pragya’yı odasına götürür. Pragya kendine geldiğinde ayağının ağrısıyla kıvranır. Büyükanne Abhi’den Pragya’ya masaj yapmasını ister. Aliya planının başarısızlıkla sonuçlanmasından dolayı Pragya’ya daha çok bilenir.

Ah Kalbim dizisi 32. Bölüm ve Fragmanı – Kanal 7 Hint İzle

Kanal 7’inin hint dizisi Ah Kalbim 32. bölümde neler oluyor – İzle

Abhi ve Pragya iş sebebiyle bir otele yerleşir. Onları yalnız bırakmak istemeyen Tanu da peşlerinden gider. Abhi Pragya’yı başka bir odaya gönderip Tanu ile kalmak ister. Fakat büyükanne torununa sürpriz yapmak için otele gelir. Büyükanneyi gören Pragya Abhi’nin odasına giderek onları uyarır ve onları birbirinden ayırır. Abhi ve Pragya’yı yan yana gören büyükanne çok mutlu olur. Tanu ise sürekli Pragya’nın kazanmasından dolayı öfkelidir. Öte yandan yapımcılar Pragya’yı çok sever ve Abhi ile birlikte sahneye çıkmasını ister. Bunu duyan Tanu ise iyice hırslanır ve yapımcıyı modelliği bırakmakla tehdit eder. Yapımcının cevabı ise Tanu’yu oldukça mutsuz eder.

Ah Kalbim 31. Bölüm Fragmanı – İzle

Ah Kalbim adlı kanal 7 dizisinde son bölümde ne olacak – izle

Abhi ve Pragya reklam çekimi için yola çıktıklarında arabaları bozulur. Geceyi geçirmek için terk edilmiş bir eve sığınan Abhi ve Pragya evin ıssızlığından korkar. Abhi korkmadığını söylese de oldukça tedirgindir. Evdekiler ise onlardan haber alamadıkları için çok endişelidir. Gizemli evde tekinsiz bir adamla karşılaşan ikili daha çok korkar. Pragya’ya sarılan Abhi, onu korumak için elinden geleni yapar. Pragya ise bu durumdan son derece memnundur. Adamın onlarla oyun oynadığını anlayan Abhi, ona ceza verir. Tanu ise Abhi ve Pragya’nın baş başa olmasından dolayı son derece gergindir. Abhi ve Pragya bir şekilde eve dönmeyi başardıklarında gazeteciler çiftin etrafını sarar. Bunu gören Tanu Abhi’yi kendisine çekmek için yeni bir plan yapar. Fakat bu plan ayağına dolanır ve Pragya yine öne geçer.

Ah Kalbim 30. Son Bölüm Kanal 7 – İzle

Ah kalbim 30. son bölümde ne oluyor – izle

Ah Kalbim’de bu akşam Pragya kardeşini affetmesi için Abhi’ye yalvarır. Abhi ise Pragya’ya duyduğu öfkeyle onu reddeder. Pragya’nın bir sonraki hamlesi ne olacak? Sarla yaşananlardan dolayı Bülbül’e çok öfkelidir. Bülbül yüzünde Abhi’nin ailesine rezil olduğunu düşünen Sarla, Abhi’ye kendini affettirmediği sürece Bülbül’le konuşmayacağını söyler. Pragya annesi ve kardeşi arasında kalmaktan dolayı üzgündür. Kardeşini affetmesi için Abhi’yle konuşmaya karar veren Pragya olumsuz yanıt alır. Abhi ise Pragya’nın yüzünü görmeye tahammül edemez ve onu kovar. Bunun üzerine Pragya Abhi’ye Bülbül’ü affettiği takdirde hayatından çıkacağını söyler. Öte yandan Purab Bülbül’e kavuşmak üzereyken onu tekrar kaybetme korkusuyla intihar etmeye kalkışır. Fakat son anda yetişen Bülbül buna engel olur.

Ah Kalbim 28. Bölüm İzle – Kanal 7 Hint Dizisi Full

29. Bölüm aşağıda full izleyebilirsiniz.

SARLA ÖLÜMÜN EŞİĞİNDE…

Evet yanlış duymadınız Sarla ölümün eşiğine geliyor. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya annesinin evine geldiğinde Sarla’nın hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Kalp krizi geçiren Sarla’nın durumu ciddidir. tüm bunlar Ah Kalbim 28. bölümde oluyor.

Ah Kalbim 28. Bölümde Neler Oluyor? İzle

Annesinin evine dönmeye karar veren Pragya, Abhi ile yaşadığı güzel anları düşünmektedir. Abhi de aynı şekilde Pragya’yı hayal etmekten kendini alamaz. Pragya’ya zarar verdiği anları düşünüp üzülen Abhi kendisini çaresiz hisseder. Sarla ise kızının başına gelenleri hisseder ve onun yanına giderken yere yığılır. Yoldan geçen Suresh yerdeki Sarla’yı alır ve hastaneye kaldırır. Pragya eve geldiğinde Sarla’nın hastaneye kaldırıldığını öğrenir ve hastaneye koşar. Doktorlar annesinin kalp krizi geçirdiğini ve ameliyat olması gerektiğini söyler. Olanları öğrenen Abhi ve büyükanne de soluğu hastanede alır. Pragya Abhi’yi görünce üzüntüyle ona sarılır. Her şeyden habersiz olan Bülbül ise annesinin yaşadıklarını öğrenince sinir krizi geçirir.

Ah Kalbim 29. Bölüm Full İzle

Ah Kalbim 29. Bölüm Neler Oluyor? – izle

Kanal 7 ekranlarının büyük ilgi gören Hint dizisi Ah Kalbim’de bu akşam Bülbül annesinin yaşadıklarını öğrenince hastaneye gitmeye karar verir. Hastanede Aliya ile karşılaşan Bülbül, onun öfkesinden kurtulabilecek mi? Bülbül annesinin başına gelenleri duyduktan sonra daha fazla dayanamayarak hastaneye gitmeye karar verir. Pragya ise annesi için endişelidir. Hemşire Sarla’nın kendine geldiğini söyleyince Pragya odaya koşar. Sarla gözlerini açtığında Abhi’yi sorar. Abhi odaya girince Sarla rahatlar. Öte yandan Aliya da Pragya’yı ağlarken görmek için hastaneye gelir. Fakat hastanede Bülbül ile Purab’ı yan yana gören Aliya öfkeden ne yapacağını bilemez. İlk önce düğünü terk ettiği için Purab’a saldıran Aliya, hırsını alamayarak Bülbül’ün üstüne yürür. Purab ise Bülbül’ü korumak için Aliya’yı durdurmaya çalışır. Öfkesine hakim olamayan Aliya Bülbül ve Pragya’dan intikam almak için olanları hasta yatağındaki Sarla’ya anlatmaya karar verir. İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Ah Kalbim 30. Bölüm İzle – Kanal 7 Hint Dizisi Full

Evet arkadaşlar çok yakında yani dakikalar sonra ah kalbim dizisinin 30. bölüm fragman ve son bölümü burada yayınlanacak. Loding…

Ah Kalbim 31. Bölüm İzle – Kanal 7 Hint Dizisi Full

Merhaba çok kıymetli arkadaşlar kanal 7 de yayınlanan  ah kalbim dizisinin 31. bölüm fragman ve son bölümü burada yayınlanacak. Loding…

Ah Kalbim Dizi Filminin Konusu ve Hikayesi

Aynı anne ve babadan dünyaya gelmiş olsalar da birbirlerinden çok farklı karakterlere sahip olan Pragya ve Bülbül’ün sürükleyici öyküsü ekrana gelecek.
Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır.

ah kalbim 29. bolum fragman izle full izle hint dizisi 30. bolum kanal 7 en son bolum izle 33.bolum izle
ah kalbim 29. bolum fragman izle full izle hint dizisi 30. bolum kanal 7 en son bolum izle 33.bolum izle

Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.
Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır.

Ah Kalbim Dizi Kadrosu Aşağıda

ah kalbim 29. bolum fragman izle full izle hint dizisi 30. bolum kanal 7 en son bolum izle 33.bolum izle
ah kalbim 29. bolum fragman izle full izle hint dizisi 30. bolum kanal 7 en son bolum izle 33.bolum izle

Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yapım Yılı:2014
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor
Senaryo: Anil Nagpal
Oyuncular: Sriti Jha, Mrunal Thakur, Shabbir Ahluwalia, Supriya Shukla, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

Ah Kalbim Dizi Oyuncuları:

ah kalbim 29. bolum fragman izle full izle hint dizisi 30. bolum kanal 7 en son bolum izle 33.bolum izle
ah kalbim 29. bolum fragman izle full izle hint dizisi 30. bolum kanal 7 en son bolum izle 33.bolum izle

Sriti Jha: Pragya Abhishek Mehra karakterini canlandırmaktadır.
Mrunal Thakur: Bulbul Arora rolünü canlandırmaktadır.
Shabbir Ahluwalia: Abhishek Prem Mehra yani Abhi karakterini canlandırmaktadır.
Daljeet Soundh: Daljeet Mehra (Daadi) rolündedir. Abhi, Aaliya, Aakash ve Raj’ın büyük annesidir.
Supriya Shukla: Sarla Arora rolündedir. Pragya ve Bulbul’un annesidir.
Arjit Taneja: Purab Khanna rolündedir. Abhi’nin arkadaşıdır.
Shikha Singh: Aaliya Prem Mehra rolündedir. Abhi’nin kardeşidir.
Leena Jumani: Tanushree Dasgupta (Tanu) rolündedir. Aliya’nın arkadaşıdır.
Nikhil Arya: Nikhil Sood rolündedir.
Zareena Roshan Khan: Indu Suri (Daasi) rolündedir.
Swati Anand: Mitali Raj Mehra rolündedir. Raj’ın eşidir.
Anurag Sharma: Raj Ajay Mehra rolündedir. Mitali’nin kocasıdır.
Aditi Rathore: Rachna Aakash Mehra rolündedir.
Ankit Mohan: Aakash Ajay Mehra rolündedir. Rachana’nın kocasıdır.
Roma Lavani: Tanu’nun annesi rolündedir.
Bobby Khanna: Tanu’nun babası rolündedir.
Shivani Soopuri: Pammi Ajay Mehra (Taiji) rolündedir.
Gagan: Champak Trivedi rolündedir.
Madhu Raja: Daljeet Arora rolündedir. Bulbul ve Pragya’nın büyük annesidir.

Ah Kalbim adlı hint dizisinin fanatiklerinin mesajları:

  • Öncelikle Bu Diziyi severek izliyorum ve bu Bölümde Pragya Ve Abhi nin Banyodaki birbirlerine bakis Sahnesinnin Kesildigini farkettim ve bu beni gercekten üzdü tek temmenigim onlarin Sahnelerinin kesilmemesidir Televizyonda kesilse bile bölümün burada kesintisiz yüklenmesi dileyiyle Hagimiz Sevdigimiz Dizilerde Kirpilmis Sahnerler isteriz ki degilmi Saygilar.
  • mide bulantısı geldi artık bu hint dizilerinden bu kanalın yenisahibi hintlimi yoksa
  • Süper diziymiş hayran kaldım teşekkürler kanal 7

Ah Kalbim 29. bölüm konusu ne olacak?

Suresh Pragya’ya gerçekten onunla evlenmek isteyip istemediğini sorar ya da baskı altında evliliği kabul etti, Pragya da onunla evlenmek istediğini söyleyerek yanıtladı. İkisi yolun ortasında duruyor ve Abhi’nin arabası geldi ve ikisini de rahatsız etti. Abhi ve Pragya bir daha birbirlerine bakarlar ve düşüncelerini birbirleri ile değiştirirler. Bulbul, Öte yandan Purabh hakkında tamamen yanılmış olduğunu fark eder. Ayrıca Abhi’nin yöneticisi olduğunu ve bulduğu kızın aslında Abhi’nin taraftarları olduğunu öğrendi. Özür dileme kararı aldı ve onun için bir özür kartı aldı. Fakat Purabh terbiyesizce davranır ve onu azar eder. Purabh kartı görür ve hatasını anlar. Bu arada Samarth, Abhi’ye onu kriket turnuvasına davet ediyor. Abhi kriket maçının bir parçası mı olacak? Purabh ve Bulbul arasındaki çiçeği sever mi?

Kumkum Bhagya ‘, evlilik salonunu işleten ve onun iki kız çocuğu olan Pragya ve Bulbul’u görme umuduyla yaşayan bir Pencap subayı Sarla Arora’nın hayatını takiben, Hintli bir yorumdur ve bir gün mutlu bir şekilde evlenirdi! Kadın merkezli şovlar yapmakla tanınan bu yeni şovun temel karakterleri, tamamen kadın, anaerkil bir ailenin içinde birlikte yaşayan güçlü, gergin bir kadın grubudur.