Ah Kalbim Bölüm İzle – Kanal 7 Hint Dizisi Full Yeni Bölümler

Ah Kalbim Son bölüm - İzle Kanal 7 hint Dizisi
Ah Kalbim Son bölüm - İzle Kanal 7 hint Dizisi

Kanal 7 televizyonlarında yayınlanan Ah Kalbim Adlı hint dizisinin en son ve yeni bölümü yayınlandı. bundan sonra ah kalbim adlı diziyi en son bölüm ve fragmanlarını sitemizde full izleyebilirsiniz. İflah olmaz bir aşk kadınının hayat hikayesini konu alan harika dizi izlenme rekorları kırarken sevenleri her akşam kanal 7 ekranlarına kitleniyor. İşte ah kalbim en yeni ve en son bölüm fragmanı ve full bölümleri aşağıda izleyebilirsiniz. Ah Kalbim 44. bölüm kanal 7 izle. Ah kalbim 45. bölüm hazırlanınca aşağıda full izleyebilirsiniz.

Ah Kalbim 46. Bölüm Full İzle ttüm fragmanı – Kanal 7 Hint dizisi

Ah Kalbim 46. bölümde neler olacak – Kanal 7 Ah Kalbim izle:

Ah Kalbim’de bu akşam Abhi, Pragya’nın düğününü yarıda keser ve her şeyin bir oyun olduğunu söyler. Pragya’nın masum olduğunu ve ona tuzak kurulduğunu anlatan Abhi, Pragya’dan özür diler.

Pragya ve Suresh’in düğünü devam ederken Abhi’ye bir zarf gelir. Tanu ve Aliya da aynı anda telefonlarına gelen mesajla paniğe kapılır. Mesajda gerçeklerin gün yüzüne çıkacağı yazmaktadır. Aliya sükunetini korusa da Tanu korkmaya başlar. Pragya ise düğün ritüellerini yaparken Abhi’nin acımasızlığı karşısında üzgündür.

Ah Kalbim Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi
Ah Kalbim Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi

Abhi ise son anda herkesi şaşırtan bir hamle yapar ve düğünü böler. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken Abhi, Pragya’nın suçsuz olduğunu bildiğini fakat ona bu tuzağı kimin hazırladığını bulmak için böyle bir oyun oynadığını söyler. Tanu ve Aliya gerçeklerin ortaya çıkmasından korkar. Abhi, Pragya’ya bu tuzağı kuranın Aliya olduğunu söyleyince herkes şok olur. Abhi Pragya’dan özür diler ve ona sarılır.

Ah Kalbim 45. Bölüm full fragman izle – Kanal 7

Ah kalbim dizisinde 45. bölümde neler oluyor okuyun

Ah Kalbim’de bu akşam Pragya Suresh’le evlenmemek için intihar etmeye kalkışır. Onun bu düşüncesini öğrenen Abhi, her yerde onu arar ve köprüden atlamak üzereyken bulur.

Sarla Pragya’nın düştüğü durumlardan dolayı çok rahatsız olur ve Suresh’ten hesap sormak ister. Suresh bu evliliğe mecbur olduklarını söyler. Soluğu Abhi’nin evinde alan Sarla Abhi’ye öfkesini kusar. Abhi ise intikamın verdiği mutlulukla düğün hazırlıklarını tamamlar. Nikah için Pragya’yı çağıran Abhi onun odada olmadığını görünce şok olur.

Ah Kalbim 45. Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi
Ah Kalbim 45. Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi

Her yerde Pragya’yı arayan Abhi onu bulamaz. Pragya Abhi’nin yaptıklarına dayanamaz ve intihar etmeye karar verir. Purab Pragya’nın intihar etmek istediğini söyleyince Abhi ne yapacağını şaşırır. Köprüden atlamak üzereyken Abhi tarafından kurtarılan Pragya bundan sonra ne yapacak?

Ah Kalbim 44. bölüm Full Fragman İzle – Kanal 7 Hint dizisi

Ah Kalbim 44. Bölümde Bakın Neler Olacak

Sarla Pragya’nın geleceğinden endişe ederken Bülbül Pragya’nın normal hayata dönmesi için yardımcı olacağını söyleyerek ona moral vermeye çalışır. Pragya Abhi’nin evinden ayrılmak üzereyken Abhi onu durdurur ve Suresh’le evlenmesi şartıyla evden ayrılabileceğini söyler. Abhi’nin söylediklerini anlamlandıramayan Pragya bu şartı reddeder. Fakat Abhi Suresh’le evlenmediği takdirde görüntüleri basına sızdıracağını söyleyerek Pragya’yı tehdit eder. Pragya Abhi’nin şartını kabul etmek zorunda kalır. Öte yandan Suresh’le de konuşan Abhi onu ikna eder. Sarla ise kızının neden fikir değiştirdiğini anlayamaz. Pragya büyük bir çıkmazın içerisine sürüklenirken Abhi Pragya ve Suresh’in düğünü için hazırlıklara başlar.

İşte Ah Kalbim dizisinin 43. son bölüm fragmanı ve full videosu – kanal 7

 

Ah Kalbim 43. Bölümde Neler Olacak – Hikayesi, Senaryosu

Pragya Suresh’le olan görüntülerinin Abhi’nin kariyerini olumsuz etkileyeceğini düşünür ve ondan boşanmaya karar verir. Abhi’nin kendisini durduracağını zanneden Pragya Abhi’nin sevindiğini görünce yıkılır. Pragya eşyalarını toplamaya başlar. Tanu ve Aliya bu haberi öğrenince sevinç çığlıkları atar. Bülbül ise boşanma haberini öğrenince ablasının yanına koşar. Purab ve Bülbül onların ayrılmasına çok üzülür. Öte yandan Abhi Aliya ve Tanu’yla birlikte kutlama yapmaya başlar. Boşanma avukatının gelmesiyle iyice kahrolan Pragya maddi bir talebi olmadığını belirtir.

Ah kalbim dizisi son bölüm izle - kanal 7 hint dizisi
Ah kalbim dizisi son bölüm izle – kanal 7 hint dizisi

Aliya ise bunun ucuz bir oyun olduğunu söyler Pragya’yı küçük düşürmeye çalışır. Tüm işlemler tamamlandığında Pragya evden ayrılmak için harekete geçer.

Ah Kalbim 42. ve 43. Yeni Son Bölümü İzle – Kanal 7 Hint dizisi

Ah Kalbim 42. Bölümünde neler olacak – Kanal 7 Hint dizisi İzle

Aşkın ve nefretin bir arada olduğu Ah Kalbim’de bu akşam Tanu Pragya’nın elindeki delilleri yok eder. Abhi ise Pragya’ya verdiği sürenin dolmak üzere olduğunu ve Pragya’yı kovacağını belirtir.

Pragya kendisini aklamak için bulduğu CD’yi Tanu’ya kaptırır. Tanu ise eline geçen bu fırsatı değerlendirerek Pragya’nın evden kovulması için tüm delilleri yok eder.

Ah Kalbim Son bölümü izle- kanal 7 hint dizisi full fragman izle.
Ah Kalbim Son bölümü izle- kanal 7 hint dizisi full fragman izle.

Aliya da Abhi’yi Pragya’yı kötülemeye başlar. Pragya’nın kötü bir şey yapmayacağını düşünen büyükanne Pragya ile görüşmek ister. Tanu bu görüşmeye engel olmak için uğraşır fakat Pragya onu tehdit ederek geri püskürtür. Abhi ise Purab ile görüşerek zamanın daraldığını ve Pragya’nın hala suçlu olduğunu belirtir. CD’nin başkasının eline geçtiğini anlayan Purab, Pragya’ya yardım edebilecek mi?

Ah Kalbim 41. Bölüm ve 42. son Bölüm – kanal 7 hint dizi full izle

Ah Kalbim Dizisinin 41. Son Yeni bölümünde neler oluyor öğrenin:

Ah Kalbim Son yeni bölümünü izlemeden önce hikayesini öğren. Pragya suçsuzluğunu ispat etmek için Suresh ile birlikte delil aramaya başlar. Onların bu çabasını ve kocasına olan desteklerini gören Mitali, Abhi’ye her şeyi anlatacağını söyler. Bunu duyan Pragya kendisine tuzak kurulduğunu anlatmak için tüm aileyi toplar. Mitali ilk olarak bu videonun kurgu olduğunu ve evin içinden birisi tarafından hazırlandığını itiraf eder. Pragya’nın yanına gidip özür diler. Fakat Pragya’yı zor duruma düşürmek isteyen Mitali daha sonra Abhi’ye gidip tüm anlattıklarını inkar eder. Duydukları karşısında iyice öfkelenen Abhi, Pragya’nın yanına gider ve kendini aklaması için ona süre verir. Pragya ise bulduğu delilleri Mitali yüzünden kaybeder.

Ah Kalbim 40. Bölüm ve 41. Bölüm full izle – kanal 7 hint dizisi

Ah Kalbim dizisinde 40. bölüm son yeni bölümde ne oluyor konusu aşağıda:

Pragya Aliya’nın kendisine attığı iftiranın ardından annesinin evine gitmeye karar verir. Bavuluyla kapıya doğru ilerlerken Abhi onun yanına gelir ve bu gece de evde kalmasını ve büyükanneye anlatılabilir bir hikaye hazırlaması için süre verir. Aliya Tanu ile konuşarak bu fırsatı iyi değerlendirmesini ve hem büyükanneyi hem de Abhi’yi kazanmasını ister. Tanu Pragya’nın Abhi tarafından tekrar eve getirildiğini görünce şoka girer. Büyükanne ise olanları öğrenir ve duyduklarına inanamaz. Abhi ve Pragya’ya kızan büyükanne bir anda fenalaşır ve yere yığılır.

Ah Kalbim 39. bölüm 40. Bölüm Full İzle – Kanal 7 Hint Dizisi

Ah Kalbim 39. Bölümde Neler olacak Senaryosu Hikayesi:

Uğurlu gitarı olmadan konsere çıkamayacağını düşünen Abhi çaresizce konser saatini bekler. Tam o sırada görevlilerden biri elinde en sevdiği gitarla gelir ve Abhi’ye verir. Abhi gözlerine inanamaz ve onu kimin getirdiğini söyler. Gitarı Tanu’nun yaptırdığını düşünen Abhi ona sarılır ve teşekkür eder. Bunu gören Pragya konseri evden izlemeye karar verir. Abhi ise Tanu’nun tavırlarından gitarı onun yaptırmadığını anlar. Mitali ve Aliya Pragya’ya bir tuzak hazırlar. Onların tuzaklarına takılan Pragya yere düşer ve ayağını incitir. Bunun üzerine Mitali Suresh’i çağırır. Suresh Pragya’yı odasına götürmek için kucağına alır. Bu görüntüyü kaydeden Aliya ise onları uygunsuz bir halde göstermek için kurgu yapar. Abhi bu videoyu gördüğünde ne yapacak?

Ah Kalbim 38. bölümü Full İzle – Kanal 7 Hint dizisi fragman

Ve kanal 7 nin sevilen hint dizisi Ah Kalbim yeni ve en son bölüm fragmanı yayınlandı. Haberimizin devamında son bölüm de diğer tümünü izleyebilirsiniz. Şimdi size herkesi peşinden sürükleyen hint dizisi ah Kalbim dizisinden bahsedeceğiz. Hayır hayır bahsetmeyeceğiz onun tüm en son bölümlerini huzuruna getireceğiz. evet yanlış duymadın, en son bölüm fragmaları ve son bölümlerin full versiyonlarını artık bu sitede izleyeceksiniz. İnanmıyorsanız aşağıdaki videolara bak. ah kalbim 39. bölüm 40. bölüm 41. bölüm ve fragmanları. Hatta sitemizde Türkiye’de henüz yayınlanmamış gelecek bölümlerin bile izleyebileceksiniz. Ah Kalbim 40. bölüm 41. bölüm hazırlanıyor bitince yayınlanacak…

Ah Kalbim 37. Bölüm Kanal 7 – İzle

Ah Kalbim dizisinin 37. bölümünde ne oluyor – izle

Tanu bir reklam çekimi için ajansa gider. Çekimler esnasında karşısında Pragya olduğunu hayal eden Tanu, rol arkadaşına tokat atar. Bunun üzerine yapımcı Tanu’ya Abhi sayesinde işi aldığını ama artık Abhi evli olduğu için kendisiyle çalışmayacağını bildirir. Tanu’nun yerine seçilen isim ise Pragya’dır. Bunu öğrenen Tanu iyice öfkelenir. Abhi’nin yanına giden Tanu onunla evlenmek istediğini söyler. Fakat Abhi büyükannesinin Pragya’ya çok alıştığını ve ondan ayrılmayacağını söyleyince Tanu yıkılır. Pragya ise annesini ziyarete gider. Pragya evliliğinde çok mutlu olduğunu ve Abhi’yi çok sevdiğini söyleyince Sarla çok sevinir. Abhi’ye büyük minnet duyan Sarla ona artık bambaşka bir gözle bakar.

Ah Kalbim 36. Bölüm Full ve Fragman – İzle Kanal 7 Hint Dizisi

36. ve 37. Bölümde neler olacak? Ah Kalbim – Kanal 7 – izle

Pragya kendisine yardım eden Abhi’nin iyiliği için oruç tutmak ister. Fakat Tanu, Pragya’nın yemeklerine gizlice baharat katar. Buna rağmen yemeğini yiyen Pragya fenalaşır. Abhi ise onu bu halde görünce ne olduğunu anlayamaz. Büyükanne Pragya’nın oruç tuttuğunu söyleyince Abhi şaşırır. Pragya’nın övülmesinden rahatsız olan Aliya Tanu’nun da oruçlu olduğunu söyler. Fakat açlığa dayanamayan Tanu gizlice yemek yemeye çalışırken Abhi’ye yakalanır.

Ah Kalbim son bölüm izle
Ah Kalbim son bölüm izle

Aliya ise yemek yiyenin kendisi olduğunu söyler ve Tanu’yu kurtarır. Yedikleri yüzünden kendini kötü hisseden Pragya bayılır. Abhi onu uyandırmak için su içirmeye çalışır ve böylece orucunu açmasını sağlar. Bunu gören Tanu kıskançlık krizine girer.

Ah Kalbim dizisinin 35. Bölüm Full ve Fragmanı izle – Kanal 7

Ah Kalbim Dizisinin 34. bölümünde ne oluyor neler olacak – izle Kanal 7

Abhi polislere saldırdığı için gözaltına alınır. Pragya Abhi’yi kurtarmak için Purab’tan yardım ister. Purab avukatlarla görüşür ve hukuki süreci başlatır. Aliya ise abisinin hapse girmesinden Pragya’yı sorumlu tutar. Öte yandan Tanu, Pragya’nın Abhi’yi kurtarmak için yaptıklarını dinler ve Pragya’nın delillerini çalar. Amacı, Pragya’yı küçük düşürüp Abhi’nin güvenini kazanmak olan Tanu, kendi telefonuna aktardığı delillerle Abhi’yi kurtarır. Abhi konağa geldiğinde gazeteciler etrafını sarar. Her zaman mazlumun yanında olacağını belirten Abhi Pragya’nın yanına gelir. Bunu gören büyükanne ise torunu ve geliniyle gurur duyar.

Ah Kalbim dizisinin 34. Bölüm Full ve Fragmanı – Kanal 7 Hint İzle

Ah Kalbim Dizisinin 34. bölümünde ne oluyor neler olacak – izle Kanal 7

Ah Kalbim’de bu akşam Aliya, Sarla’nın düğün salonu için yıkım kararı çıkmıştır. Bunu öğrenen Pragya Abhi’den yardım ister. Abhi ise tüm gücüyle Pragya ve ailesinin yanındaki yerini alır. Sarla düğün salonunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Annesinin bin bir emekle kurduğu düzenini kaybetmesini istemeyen Pragya Abhi’den kendilerine yardım etmesini ister. Abhi ilk olarak polis memurlarının yanına giderek onların yanındaymış gibi görünür. Bunu gören Pragya daha çok yıkılır.

Fakat Abhi’nin planı başkadır. Birden salonun önündeki Pragya ve ailesinin yanına geçen Abhi, görevlileri tehdit eder. Pragya ise aşık olduğu adamın kendileri için siper olmasından dolayı çok mutlu olur. Görevlilerin Sarla ve ailesine hakaret etmesine dayanamayan Abhi bir görevliyi döver. Polisler kendisine müdahale edince onlara da saldıran Abhi, karakola götürülür.

Ah Kalbim dizisi 33. Son Bölüm ve Fragmanı – Kanal 7 Hint İzle

Ah Kalbim 33. son bölümde neler oluyor olacak?

Büyükannenin verdiği davet tüm aileyi bir araya toplar. Davetliler arasında Purab’ı gören Abhi onun kardeşine yaptıklarından dolayı hala öfkelidir. Purab’a hakaret etmeye başlayan Abhi hırsını alamaz ve Purab’ı döver. Büyükanne ise Purab’ın Aliya ile mutlu olamayacağını Bülbül ile evlenmesinin daha doğru olduğunu söyleyerek onu durdurur. Aliya yine kötülük peşindedir. Pragya’ya zarar vermek isteyen Aliya kutlama sırasında kullanılan maytapların Pragya’ya atılmasını sağlar. Ayağından yaralanan Pragya korkudan bayılır. Onu o halde gören Abhi ise oldukça endişelenerek Pragya’yı odasına götürür. Pragya kendine geldiğinde ayağının ağrısıyla kıvranır. Büyükanne Abhi’den Pragya’ya masaj yapmasını ister. Aliya planının başarısızlıkla sonuçlanmasından dolayı Pragya’ya daha çok bilenir.