Ah Kalbim En Son Bölüm Kanal 7 | Dizi İzle

Ah Kalbim Son bölüm izle - fragman
Ah Kalbim Son bölüm izle - fragman

Kanal 7 dizisi olan Ah Kalbim adlı aşk dizisinin en son bölümü haberimizde izle. Bir hint dizisi olan Ah Kalbim’de bu hafta ne olacak diye merak edenler sitemizi tarayıcıya kaydetsinler ya da favorilere eklesinler çünkü en son bölümler ve yeni bölüm ilk olarak sitemizde yayınlanacak. Aşağıda dizinin en yeni ve son bölümleri yayınlandıkça izleyebilirsiniz. ah kalbim 44. bölüm ah kalbim son bölüm ve fragmanları. Hatta sitemizde Türkiye’de henüz yayınlanmamış gelecek bölümlerin bile izleyebileceksiniz.  Ah Kalbim 45. bölüm kanal 7 izle. Ah kalbim 46. bölüm hazırlanınca aşağıda full izleyebilirsiniz.

Ah Kalbim 46. Bölüm Full İzle ttüm fragmanı – Kanal 7 Hint dizisi

Ah Kalbim 46. bölümde neler olacak – Kanal 7 Ah Kalbim izle:

Ah Kalbim’de bu akşam Abhi, Pragya’nın düğününü yarıda keser ve her şeyin bir oyun olduğunu söyler. Pragya’nın masum olduğunu ve ona tuzak kurulduğunu anlatan Abhi, Pragya’dan özür diler.

Pragya ve Suresh’in düğünü devam ederken Abhi’ye bir zarf gelir. Tanu ve Aliya da aynı anda telefonlarına gelen mesajla paniğe kapılır. Mesajda gerçeklerin gün yüzüne çıkacağı yazmaktadır. Aliya sükunetini korusa da Tanu korkmaya başlar. Pragya ise düğün ritüellerini yaparken Abhi’nin acımasızlığı karşısında üzgündür.

Ah Kalbim Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi
Ah Kalbim Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi

Abhi ise son anda herkesi şaşırtan bir hamle yapar ve düğünü böler. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken Abhi, Pragya’nın suçsuz olduğunu bildiğini fakat ona bu tuzağı kimin hazırladığını bulmak için böyle bir oyun oynadığını söyler. Tanu ve Aliya gerçeklerin ortaya çıkmasından korkar. Abhi, Pragya’ya bu tuzağı kuranın Aliya olduğunu söyleyince herkes şok olur. Abhi Pragya’dan özür diler ve ona sarılır.

Ah Kalbim 45. Bölüm full fragman izle – Kanal 7

Ah kalbim dizisinde 45. bölümde neler oluyor okuyun

Ah Kalbim’de bu akşam Pragya Suresh’le evlenmemek için intihar etmeye kalkışır. Onun bu düşüncesini öğrenen Abhi, her yerde onu arar ve köprüden atlamak üzereyken bulur.

Sarla Pragya’nın düştüğü durumlardan dolayı çok rahatsız olur ve Suresh’ten hesap sormak ister. Suresh bu evliliğe mecbur olduklarını söyler. Soluğu Abhi’nin evinde alan Sarla Abhi’ye öfkesini kusar. Abhi ise intikamın verdiği mutlulukla düğün hazırlıklarını tamamlar. Nikah için Pragya’yı çağıran Abhi onun odada olmadığını görünce şok olur.

Ah Kalbim 45. Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi
Ah Kalbim 45. Son Bölüm full ve fragman izle kanal 7 hint dizisi

Her yerde Pragya’yı arayan Abhi onu bulamaz. Pragya Abhi’nin yaptıklarına dayanamaz ve intihar etmeye karar verir. Purab Pragya’nın intihar etmek istediğini söyleyince Abhi ne yapacağını şaşırır. Köprüden atlamak üzereyken Abhi tarafından kurtarılan Pragya bundan sonra ne yapacak?

Ah Kalbim 44. bölüm Full Fragman İzle – Kanal 7 Hint dizisi

Ah Kalbim 44. Bölümde Bakın Neler Olacak

Sarla Pragya’nın geleceğinden endişe ederken Bülbül Pragya’nın normal hayata dönmesi için yardımcı olacağını söyleyerek ona moral vermeye çalışır. Pragya Abhi’nin evinden ayrılmak üzereyken Abhi onu durdurur ve Suresh’le evlenmesi şartıyla evden ayrılabileceğini söyler. Abhi’nin söylediklerini anlamlandıramayan Pragya bu şartı reddeder. Fakat Abhi Suresh’le evlenmediği takdirde görüntüleri basına sızdıracağını söyleyerek Pragya’yı tehdit eder. Pragya Abhi’nin şartını kabul etmek zorunda kalır. Öte yandan Suresh’le de konuşan Abhi onu ikna eder. Sarla ise kızının neden fikir değiştirdiğini anlayamaz. Pragya büyük bir çıkmazın içerisine sürüklenirken Abhi Pragya ve Suresh’in düğünü için hazırlıklara başlar.

İşte Ah Kalbim dizisinin 43. son bölüm fragmanı ve full videosu – kanal 7

 

Ah Kalbim 43. Bölümde Neler Olacak – Hikayesi, Senaryosu

Pragya Suresh’le olan görüntülerinin Abhi’nin kariyerini olumsuz etkileyeceğini düşünür ve ondan boşanmaya karar verir. Abhi’nin kendisini durduracağını zanneden Pragya Abhi’nin sevindiğini görünce yıkılır. Pragya eşyalarını toplamaya başlar. Tanu ve Aliya bu haberi öğrenince sevinç çığlıkları atar. Bülbül ise boşanma haberini öğrenince ablasının yanına koşar. Purab ve Bülbül onların ayrılmasına çok üzülür. Öte yandan Abhi Aliya ve Tanu’yla birlikte kutlama yapmaya başlar. Boşanma avukatının gelmesiyle iyice kahrolan Pragya maddi bir talebi olmadığını belirtir.

Ah kalbim dizisi son bölüm izle - kanal 7 hint dizisi
Ah kalbim dizisi son bölüm izle – kanal 7 hint dizisi

Aliya ise bunun ucuz bir oyun olduğunu söyler Pragya’yı küçük düşürmeye çalışır. Tüm işlemler tamamlandığında Pragya evden ayrılmak için harekete geçer.

Ah Kalbim 42. ve 43. Yeni Son Bölümü İzle – Kanal 7 Hint dizisi

Ah Kalbim 42. Bölümünde neler olacak – Kanal 7 Hint dizisi İzle

Aşkın ve nefretin bir arada olduğu Ah Kalbim’de bu akşam Tanu Pragya’nın elindeki delilleri yok eder. Abhi ise Pragya’ya verdiği sürenin dolmak üzere olduğunu ve Pragya’yı kovacağını belirtir.

Pragya kendisini aklamak için bulduğu CD’yi Tanu’ya kaptırır. Tanu ise eline geçen bu fırsatı değerlendirerek Pragya’nın evden kovulması için tüm delilleri yok eder.

Ah Kalbim Son bölümü izle- kanal 7 hint dizisi full fragman izle.
Ah Kalbim Son bölümü izle- kanal 7 hint dizisi full fragman izle.

Aliya da Abhi’yi Pragya’yı kötülemeye başlar. Pragya’nın kötü bir şey yapmayacağını düşünen büyükanne Pragya ile görüşmek ister. Tanu bu görüşmeye engel olmak için uğraşır fakat Pragya onu tehdit ederek geri püskürtür. Abhi ise Purab ile görüşerek zamanın daraldığını ve Pragya’nın hala suçlu olduğunu belirtir. CD’nin başkasının eline geçtiğini anlayan Purab, Pragya’ya yardım edebilecek mi?

Ah Kalbim 41. Bölüm ve 42. son Bölüm – kanal 7 hint dizi full izle

Ah Kalbim Dizisinin 41. Son Yeni bölümünde neler oluyor öğrenin:

Ah Kalbim Son yeni bölümünü izlemeden önce hikayesini öğren. Pragya suçsuzluğunu ispat etmek için Suresh ile birlikte delil aramaya başlar. Onların bu çabasını ve kocasına olan desteklerini gören Mitali, Abhi’ye her şeyi anlatacağını söyler. Bunu duyan Pragya kendisine tuzak kurulduğunu anlatmak için tüm aileyi toplar. Mitali ilk olarak bu videonun kurgu olduğunu ve evin içinden birisi tarafından hazırlandığını itiraf eder. Pragya’nın yanına gidip özür diler. Fakat Pragya’yı zor duruma düşürmek isteyen Mitali daha sonra Abhi’ye gidip tüm anlattıklarını inkar eder. Duydukları karşısında iyice öfkelenen Abhi, Pragya’nın yanına gider ve kendini aklaması için ona süre verir. Pragya ise bulduğu delilleri Mitali yüzünden kaybeder.

Ah Kalbim 40. Bölüm ve 41. Bölüm full izle – kanal 7 hint dizisi

Ah Kalbim dizisinde 40. bölüm son yeni bölümde ne oluyor konusu aşağıda:

Pragya Aliya’nın kendisine attığı iftiranın ardından annesinin evine gitmeye karar verir. Bavuluyla kapıya doğru ilerlerken Abhi onun yanına gelir ve bu gece de evde kalmasını ve büyükanneye anlatılabilir bir hikaye hazırlaması için süre verir. Aliya Tanu ile konuşarak bu fırsatı iyi değerlendirmesini ve hem büyükanneyi hem de Abhi’yi kazanmasını ister. Tanu Pragya’nın Abhi tarafından tekrar eve getirildiğini görünce şoka girer. Büyükanne ise olanları öğrenir ve duyduklarına inanamaz. Abhi ve Pragya’ya kızan büyükanne bir anda fenalaşır ve yere yığılır.

Ah Kalbim 38. bölümü Full İzle – Kanal 7 Hint dizisi fragman

Ah Kalbim 37. Bölüm Kanal 7 – İzle

Ah Kalbim dizisinin 37. bölümünde ne oluyor – izle

Tanu bir reklam çekimi için ajansa gider. Çekimler esnasında karşısında Pragya olduğunu hayal eden Tanu, rol arkadaşına tokat atar. Bunun üzerine yapımcı Tanu’ya Abhi sayesinde işi aldığını ama artık Abhi evli olduğu için kendisiyle çalışmayacağını bildirir. Tanu’nun yerine seçilen isim ise Pragya’dır. Bunu öğrenen Tanu iyice öfkelenir. Abhi’nin yanına giden Tanu onunla evlenmek istediğini söyler. Fakat Abhi büyükannesinin Pragya’ya çok alıştığını ve ondan ayrılmayacağını söyleyince Tanu yıkılır. Pragya ise annesini ziyarete gider. Pragya evliliğinde çok mutlu olduğunu ve Abhi’yi çok sevdiğini söyleyince Sarla çok sevinir. Abhi’ye büyük minnet duyan Sarla ona artık bambaşka bir gözle bakar.

Ah Kalbim 36. Bölüm Full ve Fragman – İzle Kanal 7 Hint Dizisi

36. ve 37. Bölümde neler olacak? Ah Kalbim – Kanal 7 – izle

Pragya kendisine yardım eden Abhi’nin iyiliği için oruç tutmak ister. Fakat Tanu, Pragya’nın yemeklerine gizlice baharat katar. Buna rağmen yemeğini yiyen Pragya fenalaşır. Abhi ise onu bu halde görünce ne olduğunu anlayamaz. Büyükanne Pragya’nın oruç tuttuğunu söyleyince Abhi şaşırır. Pragya’nın övülmesinden rahatsız olan Aliya Tanu’nun da oruçlu olduğunu söyler. Fakat açlığa dayanamayan Tanu gizlice yemek yemeye çalışırken Abhi’ye yakalanır. Aliya ise yemek yiyenin kendisi olduğunu söyler ve Tanu’yu kurtarır. Yedikleri yüzünden kendini kötü hisseden Pragya bayılır. Abhi onu uyandırmak için su içirmeye çalışır ve böylece orucunu açmasını sağlar. Bunu gören Tanu kıskançlık krizine girer.

Ah Kalbim dizisinin 35. Bölüm Full ve Fragmanı izle – Kanal 7

Ah Kalbim Dizisinin 34. bölümünde ne oluyor neler olacak – izle Kanal 7

Abhi polislere saldırdığı için gözaltına alınır. Pragya Abhi’yi kurtarmak için Purab’tan yardım ister. Purab avukatlarla görüşür ve hukuki süreci başlatır. Aliya ise abisinin hapse girmesinden Pragya’yı sorumlu tutar. Öte yandan Tanu, Pragya’nın Abhi’yi kurtarmak için yaptıklarını dinler ve Pragya’nın delillerini çalar. Amacı, Pragya’yı küçük düşürüp Abhi’nin güvenini kazanmak olan Tanu, kendi telefonuna aktardığı delillerle Abhi’yi kurtarır. Abhi konağa geldiğinde gazeteciler etrafını sarar. Her zaman mazlumun yanında olacağını belirten Abhi Pragya’nın yanına gelir. Bunu gören büyükanne ise torunu ve geliniyle gurur duyar.

Ah Kalbim dizisinin 34. Bölüm Full ve Fragmanı – Kanal 7 Hint İzle

Ah Kalbim Dizisinin 34. bölümünde ne oluyor neler olacak – izle Kanal 7

Ah Kalbim’de bu akşam Aliya, Sarla’nın düğün salonu için yıkım kararı çıkmıştır. Bunu öğrenen Pragya Abhi’den yardım ister. Abhi ise tüm gücüyle Pragya ve ailesinin yanındaki yerini alır. Sarla düğün salonunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Annesinin bin bir emekle kurduğu düzenini kaybetmesini istemeyen Pragya Abhi’den kendilerine yardım etmesini ister. Abhi ilk olarak polis memurlarının yanına giderek onların yanındaymış gibi görünür. Bunu gören Pragya daha çok yıkılır. Fakat Abhi’nin planı başkadır. Birden salonun önündeki Pragya ve ailesinin yanına geçen Abhi, görevlileri tehdit eder. Pragya ise aşık olduğu adamın kendileri için siper olmasından dolayı çok mutlu olur. Görevlilerin Sarla ve ailesine hakaret etmesine dayanamayan Abhi bir görevliyi döver. Polisler kendisine müdahale edince onlara da saldıran Abhi, karakola götürülür.

Ah Kalbim dizisi 33. Son Bölüm ve Fragmanı – Kanal 7 Hint İzle

Ah Kalbim 33. son bölümde neler oluyor olacak?

Büyükannenin verdiği davet tüm aileyi bir araya toplar. Davetliler arasında Purab’ı gören Abhi onun kardeşine yaptıklarından dolayı hala öfkelidir. Purab’a hakaret etmeye başlayan Abhi hırsını alamaz ve Purab’ı döver. Büyükanne ise Purab’ın Aliya ile mutlu olamayacağını Bülbül ile evlenmesinin daha doğru olduğunu söyleyerek onu durdurur. Aliya yine kötülük peşindedir. Pragya’ya zarar vermek isteyen Aliya kutlama sırasında kullanılan maytapların Pragya’ya atılmasını sağlar. Ayağından yaralanan Pragya korkudan bayılır. Onu o halde gören Abhi ise oldukça endişelenerek Pragya’yı odasına götürür. Pragya kendine geldiğinde ayağının ağrısıyla kıvranır. Büyükanne Abhi’den Pragya’ya masaj yapmasını ister. Aliya planının başarısızlıkla sonuçlanmasından dolayı Pragya’ya daha çok bilenir.

Ah Kalbim dizisi 32. Bölüm ve Fragmanı – Kanal 7 Hint İzle

Kanal 7’inin hint dizisi Ah Kalbim 32. bölümde neler oluyor – İzle

Abhi ve Pragya iş sebebiyle bir otele yerleşir. Onları yalnız bırakmak istemeyen Tanu da peşlerinden gider. Abhi Pragya’yı başka bir odaya gönderip Tanu ile kalmak ister. Fakat büyükanne torununa sürpriz yapmak için otele gelir. Büyükanneyi gören Pragya Abhi’nin odasına giderek onları uyarır ve onları birbirinden ayırır. Abhi ve Pragya’yı yan yana gören büyükanne çok mutlu olur. Tanu ise sürekli Pragya’nın kazanmasından dolayı öfkelidir. Öte yandan yapımcılar Pragya’yı çok sever ve Abhi ile birlikte sahneye çıkmasını ister. Bunu duyan Tanu ise iyice hırslanır ve yapımcıyı modelliği bırakmakla tehdit eder. Yapımcının cevabı ise Tanu’yu oldukça mutsuz eder.

Ah Kalbim 31. Bölüm Fragmanı – İzle

Ah Kalbim adlı kanal 7 dizisinde son bölümde ne olacak – izle

Abhi ve Pragya reklam çekimi için yola çıktıklarında arabaları bozulur. Geceyi geçirmek için terk edilmiş bir eve sığınan Abhi ve Pragya evin ıssızlığından korkar. Abhi korkmadığını söylese de oldukça tedirgindir. Evdekiler ise onlardan haber alamadıkları için çok endişelidir. Gizemli evde tekinsiz bir adamla karşılaşan ikili daha çok korkar. Pragya’ya sarılan Abhi, onu korumak için elinden geleni yapar. Pragya ise bu durumdan son derece memnundur. Adamın onlarla oyun oynadığını anlayan Abhi, ona ceza verir. Tanu ise Abhi ve Pragya’nın baş başa olmasından dolayı son derece gergindir. Abhi ve Pragya bir şekilde eve dönmeyi başardıklarında gazeteciler çiftin etrafını sarar. Bunu gören Tanu Abhi’yi kendisine çekmek için yeni bir plan yapar. Fakat bu plan ayağına dolanır ve Pragya yine öne geçer.

Ah Kalbim En Son Bölüm 31. 32. 33. 34. İzle

Kanal 7’de izlediğiniz aşk dizisinde Purab, istemediği bir evliliğin eşiğine gelmiştir. Bu durum işleri bir hayli karıştırır. Bir yandan gerilim sürerken bir yandan bir gümbürtünün kopması beklenir. Bakalım son bölümde neler olacak diye merak edenlere işte senarodan veya hikayeden sizler için arakladığımız diyolar.  Sevilen Hint dizisinde bu akşam Sarla, damadının başka bir kadınla ilişkisi olduğundan şüphelenir. Ah Kalbim izle adlı dizinin 26. bölüm, 27. bölüm, 28. bölüm, 29. bölüm 30. bölüm 31. bölüm 32.bölüm 33.bölüm ve diğer tüm en son bölüm ve fragmanları izleyebilirsiniz. yayına hazırlandıkça aşağıda yayınlayacağız. veya sitede yayınlayacağız sitede arama yapın lütfen.

Ah Kalbim Dizisi İzle Yeni Bölüm – Kanal 7

Ah Kalbim son yeni bölüm ve fragman full izle kanal 7 hint dizisi
Ah Kalbim son yeni bölüm ve fragman full izle kanal 7 hint dizisi

Sarla, Tanu ve Abhi arasında bir ilişki olduğunu düşünmeye başlar. Kızının böyle bir şeyden haberi olup olmadığını merak eden Sarla bu konuyu Pragya’ya açar. Bülbül’ün kaza yaptığını öğrenen Pragya hastaneye koşar. Aliya’ya alışveriş yapmak üzere kuyumcuya giden Purab tesadüf eseri yoldan geçen Bülbül’e arabayla çarpar. Bülbül’ü hemen hastaneye kaldıran Purab, kimseye onun eski sevgilisi olduğunu söyleyemez. Kazayı duyan Abhi hastaneye geldiğinde Pragya kan vermektedir. Pragya’nın hasta yatağında yattığını gören Abhi ise telaşlanır. Düğün günü geldiğinde Purab, Bülbül yerine aliya ile evlilik ritüellerini gerçekleştirdiği için çok üzgündür.

Ah Kalbim İzle Dizisi 26.Bölüm Fragman

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 26. bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 27. bölüm izle. İzle7.com’a gir, son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi tüm bölümleriyle bu sitede. Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.

Ah Kalbim Dizisi 24. Bölüm Fragmanı – İzle

AH KALBİM DİZİSİNİN KÜNYESİ

Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya

Yapım Yılı:2014

Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey

Yapımcı: Ekta Kapoor

Senaryo: Anil Nagpal

Oyuncular: Sriti Jha, Mrunal Thakur, Shabbir Ahluwalia, Supriya Shukla, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

Ah Kalbim Dizisi ve son bölüm fragmanı hakkında bilgi

Kanal 7 televizyonunun hint dizisi alanında göstermiş olduğu başarı devam ederken Ah Kalbim izle adlı yeni bir diziye daha imza attı. Herkesin gün geçtikçe takipçisi olduğu bu çarpıcı hint dizisi bakalım bu başarısını diğer diziler gibi gösterebilecek mi. Hafta içi hergün yayınlanan Ah Kalbim adlı aşk dizisi izleyenlerinin gönlünü fethetmiş gibi görünüyor. İzlenme rakamlarının her gün katlanarak arttığı bu Kanal 7‘nin yeni dizisinin tüm bölümleri ve en son bölümü sitemizde izlenebilir.  Ah Kalbim 34. bölüm 35. bölüm 36. bölüm de diğer tüm bölümler sitemizde mevcut.

Sitemize sizden gelen bazı Ah Kalbim hayranlarının mesajlarını aşağıda bulabilirsiniz

  • Abhi pragya nın annesi onları dinlediği için tanuyu kötü davranıyor bence çünkü odada pragya nın kuzeni baktığında sarmaşdolaş lar çünkü.
  • Bu tanudan nefret ediyorum onu gordugumde tuylerimm diken diken oluyor ?
  • ene çok karışık bı fragman çöz çöze bilirsen ?abbi gibi ne olacağını belirsiz ?
  • Bende bişey annamadim bu firağmandan tanuyu birinci azarlıyor sonrada sarmaş dolaşlar abiyle uff ya abi gerçekleri öyrensin artik ??
  • Evet tanuya once kotu davraniyor sonra ozur diliyor onlari gözetleyen çocuğa yazik cok dovecek onu abi ama yinede guzel sahneler olacak pragyayla arasinda
  • aa ben anlamadim bikere abi tanuyu azarliyo soraa odadaa kucaklasiyorlarrr bu ne yaaa offff anlamadim