Gazi Mahallesi’nde silahlı çatışma: 2 ölü 2 yaralı

Gazi Mahallesi’nde saat 06.30 sıralarında 1422 Sokak’ta iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan silahlı çatışmada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNDÜ

İki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Bu sırada silahlar ateşlendi. Çıkan çatışmada 33 yaşındaki Yoldaş Aydoğan ve 32 yaşındaki Gökmen Keskin hayatını kaybederken Erdal Başçı ve Ufuk Güleç ise yaralandı. Yaralılar Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Ölen Yoldaş Aydoğan’ın yasadışı DHKP-C örgütüyle ilgili poliste kaydının olduğu öğrenildi.
istanbul-da-silahli-catisma-olu-ve-yaralilar-var_6462383_42

 

AYIRMAK İÇİN ARAYA GİRDİ VURULDU

Sırtından vurularak yaralanan Erdal Başcı’nın 2 yıl kesilmiş hapis cezası, 4 ayrı suçtan aranması ve 20 ayrı suçtan sabıka kaydının bulunduğu, olayla ilgili bir kişinin de arandığı bildirildi. Yaralı Ufuk Güleç’in o sırada yoldan geçtiği ve kavgayı görünce ayırmak için araya girdiği ileri sürüldü.

istanbul-da-silahli-catisma-olu-ve-yaralilar-var_6462383_62

YAKINLARI HÜZNE BOĞULDU

Adli Tıp Kurumu’nda otopsi işlemleri biten Yoldaş Aydoğan’ın cenazesi Gazi Cemevi’ne getirildi. Cenaze geldiği sırada Aydoğan’ın yakınları gözyaşı döktü. Gökmen Keskin’in cenazesi ise Pir Sultan Abdal Cemevi’ne getirildi. Yoldaş Aydoğan memleketi Tokat Zile’de Gökmen Keskin ise Gazi Mezarlığı’nda toprağa verilicek. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

sultangazi-de-silahli-catisma-2-olu-2-yarali-4-6462383_orijinal

sultangazi-de-silahli-catisma-2-olu-2-yarali-6462383_orijinal

Yorumunuzu yazın