Bonzai kullanan gencin kan donduran görüntüsü


Bursa’da bir tür sentetik uyuşturucu madde olan bonzai kullandıktan sonra rahatsızlanan ve polis aracı ile hastaneye kaldırılan 16 yaşındaki M.K.’nın bilinci kapandı.

Hastanede yapılan ilk tedavisinin ardından saldırganlaşan M.K.’yı polis ve yakınları güçlükle etkisiz hale getirmeye çalıştı. M.K.’nin bu anları cep telefonu ile görüntülendi.

KENDİNE GELİNCE SALDIRDI
Merkez Osmangazi İlçesi’nde bulunan bir parkta arkadaşlarıyla birlikte bonzai alan M.K. aniden rahatsızlanıp yere düştü. Haber verilmesi sonucu olay yerinin yakınında devriye görevi yapan polisler, M.K.’nin yanına geldi. Bu sırada polis, ekip aracı tarafından hastaneye götürülmek istenen M.K. kendinden geçti. Arkadaşının yüzüne vurarak kendisine gelmesini istediği M.K. Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalesinden sonra kendine gelen ve saldırganlaşan M.K. güçlükle etkisiz hale getirilirken, bu anlar arkadaşları tarafından baştan sona cep telefonu ile görüntülendi. M.K. hastanede tedavisinin ardından, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Yorumunuzu yazın