Beşiktaş’ın 2014-15 sezonu yeni formaları

Beşiktaş’ın 2014-15 sezonunda giyeceği göğsünde sponsor Vodafone logosunun yer aldığı formalar, siyah-beyazlı takımın kamp yaptığı İngiltere’de düzenlenen etkinlikle tanıtıldı.

Törene başkan Fikret Orman’ın yanı sıra; iletişimden sorumlu yönetim kurulu üyesi ve kulüp basın sözcüsü Metin Albayrak, A takımdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mete Vardar, teknik direktör Slaven Bilic, futbolcular, Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk ile çok sayıda basın mensubu yer aldı.

besiktasin-yeni-formalari-ingilterede-tanitildi-502219-664x354

Törende konuşan başkan Fikret Orman, Vodafone’un, Türkiye’nin en köklü ve güçlü kulübü Beşiktaş ailesinin bir parçası olmasından gurur duyduklarını belirterek, “Beşiktaş ailesi olarak, Türkiye’nin en büyük markalarıyla gerçekleştirdiğimiz sponsorluk çalışmaları sayesinde 2014-15 sezonuna daha da güçlü başlayacağız. Vodafone’un global marka gücünü yanımıza alarak, Beşiktaş ruhunu teknoloji ile buluşturacağımız ‘Vodafone Arena’ stadı ile başlayan işbirliğimiz, 5 yıl süreyle formalarımızda göğüs sponsorluğuyla devam edecek. Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, hem alt yapımıza hem de A takımımıza yatırım yaparak, taraftarımıza yakışır iş birliklerine imza atarak, Beşiktaş’ı her zaman daha ileriye taşıyoruz. Siyah-beyaz renklere gönül veren taraftarımız, yeni sezon formalara artık mevcut satış kanallarının dışında Vodafone Cep Merkezlerinden de ulaşabilecek. Ayrıca Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Avrupa’nın pek çok ülkesinde adidas mağazalarında ve online satış sitesinde Türkiye ile eş zamanlı forma satışı gerçekleşecek. Bizim gibi büyük hedeflerin, başarının peşinde koşan, çıtayı en yukarıda tutan bir marka ile bu yolda yürümekten gurur duyuyoruz. Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak bundan sonra Vodafone ile genişleyen ailemizin gücüne güç katmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumunuzu yazın